Partizani blen mesfushorin koreanoverior

140

Klubi “Partizani” njofton arritjen e marrëveshjes me So Hyon-Uk.

Mesfushori koreanoverior ka nënshkruar sot një kontratë dy vjeçare me Partizanin.

26 vjeçari i cili rregjistron edhe 33 ndeshje me përfaqësuesen e Koresë së Veriut, i bashkohet skuadrës pas një experience në Superligën e Bosnjë dhe Hercegovinës.