Nis me 1 minutë heshtje në nder të Astorit përballja mes Paris SG dhe Real Madrid

342
Në “Parc de Prince” dy ‘kolos’ të futbollist, Paris SG dhe Real Madrid, do të zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit në “Champions League” që do të përcaktojë se kush prej tyre do të kalojë në fazën e 1/8.
Në ndeshjen e parë “galaktikët” e Zidan triumfuan me shifrat 3-1, ndërsa sonte do të përpiqen t’i bëjnë ballë furisë së francezëve për të mbrojtur rezultatin. Nga ana tjetër Paris SG duket se është në rrugën e duhur për të siguruar kampionatin dhe sonte nuk do të kursehet e do të shpalosë të gjithë potencialin për t’i bërë keq Real Madridit. Nëse do t’ia dalë, këtë do ta shohim.
Komneti i ndeshjes
1′ Ka nisur ndeshja me 1 minutë heshtje të mbajtur në nder të Astorit
Formacioni zyrtar