Ndeshja miqësore kundër Norvegjisë, nis shitja e biletave. Ja sa kushton për të parë Kombëtaren

185
SHF ka njoftuar sot se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen miqësore të 26 marsit në “Elbasan Arena” ndërmjet Shqipërisë dhe Norvegjisë.
Të interesuarit për bileta mund t’i blejnë ato në websitin e FSHF-së dhe të disponueshme janë të gjithë tribunat e stadiumit.
Më poshtë mund të gjeni listën e çmimeve të biletave:

Ndeshja do të luhet në orën 19:00, ndërsa të interesuarit për bileta fizike do të duhet të presin një datë tjetër pasi shitja e tyre ende nuk ka nisur.