Napoli-Atalanta, rezultati i pjesës së parë

116

Napoli dhe Atalanta po luajnë në “San Paolo” ndeshjen e javës së 33-të të Serisë A.

Pjesa e parë mbyllet me fitoren minimale 1-0 të Napolit, me golin e shënuar nga Mertens në minutën e 28-të.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e fraksionit të parë të lojës.