Modelja italiane “çmend” tifozët, e fiksuar pas ‘bomberave’ të “Seria A”

274
Laura Bragato është një nga modelet më të famshme në Itali e cila gjithashtu është mjaft e lidhur edhe me futbollin. Bragata shpesh herë publikon foto në rrjetet sociale ku shfaqet tejet seksi dhe me një bluzë të futbollistëve, por ‘problemi’ i vetëm i saj është se ajo mbetet e fiksuar pas ‘bomberave’. Në galerinë e modeles vihen re foto me bluzën e Icardi-t, Dzeko-s, Huguain e të tjerë.


103825243-ae73b888-9a54-40b2-adb2-059bb6ebeb9f-1
Kjo situatë ka shtuar edhe kuriozitetin e tifozëve të cilët në shumicën e kohës i komentojnë duke e pyetur se për kë bën tifo. Bragato deri më tani sa i takon këtij aspekti ka ruajtur sekretin dhe kjo duket se po i shijon më shumë.
laura
yyyyyyyy