Messi së bashku me familjen po shijon pushimet e luksit në Karaibe

316

Leo Messi po shijon pushimet verore në një ishull të Karaibeve.

Pas zhgënjimit që mori në Copa America, ylli argjentinas, i shoqëruar nga bashkëshortja dhe tre fëmijët, ka zgjedhur të pushojë në një resort luksoz në Antigua dhe Barbuda.

Gjatë ditëve që janë zhvendosur në Karaibe, si Leo dhe Antonela nuk kanë hezituar të ndajnë me ndjekësit e tyre disa imazhe të udhëtimit.