Mbrojtja në ‘gjumë’, Andorra përmbysje të çmendur ndaj Shqipërisë!

207

Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”.

3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe më pas ndëshkojnë sërish Etrit Berishën.