Lukaku barazon ndaj Barcelonës, shpërthen festa në “San Siro”

164

Interi ka arritur që të gjejë golin e barazimit në super duelin ndaj Barcelonës. Pas një dyluftimi të Martinez me Todibo në hyrje të zonës, Romelu Lukaku përfiton duke arritur që të realizojë golin që vendos baraspeshën dhe rikthen festën në “San Siro”.