Largimi nga Interi? Icardi zbulon të ardhmen e tij

166
Pas zërave se Mauro Icardi do të largohet nga Interi, ka vënë në alarm të madh tifozët e kësaj skuadre. Gjatë stërvitjes në Appiano Gentile, tifozët e pranishëm kanë kërkuar vazhdimisht nga argjentinasi që t’i tregoi atyre nëse do të largohet apo jo nga Interi.
Në një moment sulmuesi i është afruar tifozëve dhe i është përgjigjur me një “Jo’ të vendosur, duke treguar se ai nuk do të largohet nga Interi. Sakaq, për Icardin mësohet se Liverpooli kishte ofruar rreth 20 milionë euro.