Juventusi publikon listën e lojtarëve, ja mungesat përballë Ajaxit

138

Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve për duelin e kthimit kundër Ajaxit në Champions League.

Mario Mandzukic nuk ka arritur të jetë gati, ndërsa te Juventusi do të mungojnë edhe Girgio Chiellini dhe Martin Cacerez të cilët janë të dëmtuar.

Kujtojmë që ndeshjen e parë Juventusi nuk mori më shumë se një barazim 1-1 përballë Ajaxit.

Kjo është lista e lojtarëve të publikuar nga Allegri: