Japoni-Senegal, shënohet goli i dytë. Ja rezultati…

240

Në “Ekaterinburg Arena” po luhet sfida e vlefshme për Grupin H mes Japonisë dhe Senegalit.

Në minutën e 11-të Mane, i ndihmuar paksa edhe nga fati, zhbllokon rezultatin, duke kaluar Senegalin në avantazh.