Ja çfarë thotë Zidane për autogolin qesharak të Sergio Ramos

137

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se autogoli i Sergio Ramos është diçka që e shohim për çdo ditë në futboll dhe se është krenar me kapitenin e “Los Blancos”.
“Jam krenar me kapitenin tonë. Ai bëri ndeshje të madhe, asgjë nuk ndodhi. Kjo është pjesë e futbollit”, shtoi Zidane.