Iran-Portugali, formacionet zyrtare. Ronaldos i duhet barazimi

149

Në “Mordovia Arena” të Saranskit do të luhet sfida e tretë e Grupit B të Botërorit mes Iranit dhe Portugalisë.

Portugalisë i mjafton një barazim për t’u kualifikuar, ndërsa Iranit i duhet patjetër fitorja.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës që do të fillojë në orën 20:00, me Cristiano Ronaldon që pritet të udhëheqë portugezët.

Image