Radia Nainggolan nuk ishte në dispozicion të Interit në ndeshjen e parë që zikaltërit luajtën mbrëmë kundër Sassuolo-s. Belgu i cili u ble nga Roma, prej më shumë se 1 muaji vuan një dëmtim muskular dhe ndeshjen në “Mappei Stadium” e ndoqi nga tribuna.

Në fillimin e pjesës së dytë kur Interi po humbiste belgu u fokusua nga kamerat dhe qartësisht dukej që nuk e kishte mendjen te loja. Mesfushori nuk nguroi të komentonte së bashku me një mikun e tij një femër seksi e cila kaloi në tribunën e stadiumit.