FOTO/ Real-Apoel, kjo është nota e Cristiano Ronaldos

25
Real Madridi e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullin në Ligën e Kampionëve, duke mposhtur 3-0 në shtëpi Apoelin.
Në “Santiago Bernabeu” shkëlqeu i rikthyeri Cristiano Ronaldo, i cili realizoi dy gola (12’ dhe 51’), ndërsa golin tjetër për “Los Blancos” e shënoi kapiteni, Sergio Ramos (61’).
Ronaldo është vlerësuar me notën 8.8 për paraqitjen në këtë ndeshje, duke u vlerësuar si lojtari më i mirë i kësaj sfide.