Formacionet zyrtare: Tunizi – Angli!

172

Sot në orën 20:00 do të luhet ndeshja e mbrëmjes ndërmjet tunizisë dhe Anglisë e vlefshme për Grupin G në Kupën e Botës.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare për këtë duel:

Angli: Pickford; Ëalker, Stones, Maguire; Lingard, Henderson, Sterling, Trippier, Young, Dele; Kane

Tunizia: Hassen; Ben Youssef, Meriah, Badri, Ben Youssef, Khazri, Bronn, Maaloul, Sassi, Skhiri, Sliti