Djalin e akuzojnë për përdhunim. Përgjigja epike e mamasë së Ronaldos

187

Për herë të parë ka folur mbi akuzat që rëndojnë mbi Kristiano Ronaldon. Nuk mund të ndodhte ndryshe dhe mamaja Dolores ka mbrojtur djalin e saj.

Ronaldo And Kathrynmayorga

“Kam besim tek im bir në lidhje me atë që ka ndodhur – ka thënë duke iu referuar ish-modeles amerikane Ketrin Majorga, e cila akuzon yllin portugez se e ka përdhunuar në vitin 2009 në një hotel në Las Vegas – Nëse është ngjitur në dhomë, sigurisht që nuk e ka bërë këtë për të luajtur me letra. Ishte aty për të bërë diçka”, është përgjigjur zonja Dolores.