Bullgari – Kosovë/ Formacionet zyrtare

243

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Bullgarisë dhe Kosovës, e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Europian 2020.

Kjo do të jetë ndeshja e dytë që këto dy përfaqësuese zhvillojnë kundër njëra-tjetrës dhe Dardanët synojnë të dalin me tri pikët.

Bernard Challandes këtë ndeshje ka bërë ndryshime të detyruara, pas dëmtimit të Arbër Zenelit, i cili do zëvendësohet nga Edon Zhegrova.