Brazil-Peru/ Ja formacionet zyrtare të finales së Kupës së Amerikës

134

Brazili dhe Peruja do të diskutojnë sonte mes tyre finalen e Kupës së Amerikës.

Brazilianët shihen si favorit në këtë përballje, pasi janë edhe vendi organizator dhe do të kenë mbështetjen e publikut të tyre, ndërsa Peruja vjen si surprizë për të kërkuar trofeun.

Ky takim do të luhet në orën 22:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare, që mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.