Blerja e rradhës e Barcelonës, mesfushori francez Paul Pogban

243
‘Barcelona ka mundësinë të blejë çdo lojtarë që e kërkon’, kështu ka deklaruar drejtori teknik i Barcelomës, Roberto Fernandez. Në një dalje për mediat, ai njoftoi se Barcelona ka për synim të blejë mesfushorin francez, Paul Pogban. Sipas tij, Pogban është një lojtar shumë i mirë dhe do të jetë një investim i mirë në të ardhmen.