500 mijë euro për Ledian Memushajn, fjala e fundit i takon Beneventos

200
Përflitet prej ditësh për një kalim të mundshëm tek Bari, dhe tashmë në tryezën e klubit të Beneventos ka një ofertë zyrtare për Ledian Memushajt.
Siç pasqyron edhe “Gazzetta dello Sport”, klubi puljez ka ofruar plot 500 mijë euro për kartonin e vlonjatit. Tashmë, fjala e fundit i takon Beneventos, për të marrë vendimin nëse do lejojë apo jo të shkojë tek Bari mesfushorin e Kombëtares shqiptare.