Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën javën që vjen

449

Java e ardhshme do të rikthejë shiun dhe borën në vendin tonë, si dhe do të ketë një ulje të lehtë të temperaturave në të dyja ekstremet gjatë ditës së hënë dhe të martë.

Ndërkohë duke filluar nga dita e mërkurë do të kemi një rritje graduale të temperaturave në të dyja ekstremet. Ndërkohë që të enjten do të rikthen sërish reshjet e shiut.

Ja parashikimi i motit për javën e ardhshme:

Image