Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme, 5 nëntor 2018

260

Sot  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare me prani të mjegullës në verilindje dhe juglindje.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 3 me  lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore          0/12
Zonat e  ulëta           4/18°C
Zonat  bregdetare    8/20°C