Këngëtarja Zaimina Vasjari nuk ndahet për asnjë çast nga vogëlushja e saj Khloe.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale foto një foto të së voglës ku e shohim mjaft të rritur dhe të bukur. Duket se e vogla në këto momente i ngjan më tepër të atit, ndonëse me kalimin e kohës mund të ndryshojë sërish.

E diela ime shkruan ajo mbi një foto të publikuar në Instastory, ku vogëlushja pozon për mami Zaiminën