Këngëtari, Ylli Limai do të publikojë së shpejti klipin e ri të tij.

Bëhet fjalë për një këngë me tekst emocional.

Kënga titullohet “Prej se jena nda” dhe këngëtari ka shfaqur pamje nga xhirimi i klipit.

Ai shihet në të verdhë në setin e xhirimit të klipit të tij më të ri.

Videoklipi po punohet nga Imagine Films.

Ndërkaq, këngëtari pasi publikoi kohë më parë hitin me Danin, ka nisur një turne veror me performanca.