Xhensila publikon momentet e ëmbla të Besit e Ajkës

180

Ka qenë këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku shfaqet bashkëshorti i saj, Besi së bashku me të bijën.

Aktori i njohur shfaqet me rroba banje të zeza, ndërsa Ajka e veshur me rroba banje.

Ndërkohë kujtojmë se Ajka pak javë më parë bëri 1 vjeçe dhe prindërit kishin vendosur që t’i organizonin një super festë me të afërm dhe familjarë.

Gjithashtu Besi dhe Xhensila treguan për herë të parë edhe portretin e vajzës së tyre.