Wow çfarë ndryshimi! Ju nuk keni për të njohur Alicia Keys me këtë look të ri [FOTO]

198

Alicia Keys ëhstë një ndër këngëtaret që ka arritur të fitojë zemrat e publikut vetëm falë talentit dhe zërit të saj të mrekullueshëm. Ajo është edhe simbol i femrës natyrale në ekran, ku mund të themi që është një ndër të parat nga yjet e Hollywood-it që guxoi të shfaqej pa make up në ekran, në rrugë apo kudo.

Ajo mesa duket paska marrë vendimin që të bëjë disa ndryshime në look e cila na shfaqet shumë ndryshe nga çfarë jemi mësuar ne ta shohim.
Këngëtarja ka vendosur që të presë flokët e saj shumë shkurt dhe ka shparndarë një foto ku shfaqet me një look krejtësisht të ri.

kj.m.png