Vjollca Haxhiu, vjen më mahnitëse se asnjëherë me klipin e ri…

385

Jemi në sezonin e projekteve të reja kur skena muzikore shqiptare pasurohet me këngë e videoklipe.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu.

Klipi pritet të dalë më datë 26 Qershor.

Vjollca me veshje verore e shumë ngjyrëshe shkëlqen me lookun e saj dhe duket se do të sjellë shumë freski e ritëm.

Kujtojmë se këngëtarja është një nga më të dashurat e publikut shqiptar.