Turneu në Europë, Nicki Minaj zgjedh të shoqërohet nga reperi shqiptar

109

Një prej reperëve shqiptar me famë në tregun gjerman do të jetë pjesë e turneut të artistes së famshme Nicki Minaj.

Bëhet fjalë për reperin Azet, i cili do të jetë në koncertet e Nickit në disa qytete të Gjermanisë. Datat kur ai dhe bashkëpunëtori i tij Zuna do performojnë pranë reperes janë 21, 22, 23 dhe 28 shkurt.

Njoftimin e kanë bërë vetë me anë të postimeve në rrjete sociale ku falenderojnë Nickin për përzgjedhjen.