Tatuazhi i ri i Demi Lovatos do t’iu prekë, ja dedikimi i saj për…

314

Demi Lovato ka bërë tatuazhin e dytë brenda javës dhe ishte një homazh për mikun e saj të dashur.

Në një postim në InstaStory këngëtarja zbuloi se i dedikoi një tatuazh qenit të ngordhur Buddy, i cili u vra tragjikisht nga një ujk katër vite më parë.

Portreti i ëmbël i qeni u tatuazhua në brendësi të kyçit të Lovatos shoqëruar nga teksti që thotë “Buddy ishte këtu”.

Këngëtarja shkroi postim: “Unë do të dua dhe kurrë s’do të harroj”, shoqëruar me një emoji engjëlli.

Demi e mbajti qenin së bashku me ish të dashurin , Wilmer Valderrama.