Stresi u filmua i zhveshur në hotel, Kejsi i dërgon mesazh nga Kanadaja: Kërko për yjet….

355

Keisi Lushaj, ish-partnerja e reperit Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi I ka dërguar këngëtarit një mesazh të koduar. E ndodhur në Kanada bukuroshja brune ka publikuar një foto në rrjetet e saj scoiale ku lë të kupthet se nuk po e përballon edhe aq mirë ndarjen nga Stresi.

Kur bie shi, kërko për ylberin, kur është errësirë, kërko për yjet,“- shkruan ajo krahas fotos.

Nga ana tjetër reperi po kalon disa pushimeme miqtë e saj në Vlorë dhe duket se po e shijon verën në maksimum. Arkimedi publikoi edhe disa video nga hoteli ku po qëndron me shokët e tij dhe dukej i shtrirë gjysmë i zhveshur.

Stresi dhe Kejsi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pak ditë pasi reperi doli nga burgu. Mes tyre ka pasur një ‘shkëmbim’ mesazhesh të koduara nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, por asgjë zyrtare deri më tani.