Shokoi rrjetin muaj më parë, këngëtari i njohur tregon arsyen e publikimit të FOTO-s së tij nudo

343

Me siguri ju kujtohet foto e Alban Ramosaj i cili publikoi një imazh krejtësisht lakuriq dhe shkaktoi shumë zhurmë në rrjet.

Komentet tregonin se ai e ka bërë për vëmëndje dhe provokim mediatik këtë foto.

Sipas tij, teksa ndodhej me shoqen e ngushtë dhe po kalonin kohë të bukur bashkë, për humor, postuan edhe atë foto.

“Nuk e bëra për të thyer rrjetin” – insiston Albani i cili tregon se ndonëse pati kritika për atë foto, në Instagramin e tij pëlqen të postojë çfarë atij i duket më e përshtatshme dhe kush ndihet keq apo bezdiset, është i lirë të mos e ndjekë më.

Për të gjithë ata që nuk e dinë për çfarë foto bëhet fjalë e sjellim më poshtë.

Image

Image