Sherr mes kunatave? Kate Middleton mungoi në ‘babyshower-in’ e Meghan Markle, ja arsyeja

161

‘Babyshower-i’ i Meghan Markle, ka qenë kryefjala e mediave këto ditë. Në festë, ishin të pranishme shoqet e ngushta të dukeshës dhe shumë personazhe të njohur, si përshembull Serena Williams apo Amal Clooney.

Por, ajo çfarë ra më shumë në sy ishte mungesa e Kate Middleton. Mesa duket, dukesha ka qenë duke shijuar disa ditë pushimi duke bërë ski me Princ William dhe 3 fëmijët e tyre. Përpara se të arrini në konkluzionin se midis kunatave ka ndodhur patjetër diçka, duket të dini se Meghan do të organizojë një tjetër event të tillë në Angli dhe sigurisht, Kate do të jetë e pranishme. Megjithate, Kate nuk ishte e vetmja që mungonte, pasi as mamaja e Meghan, Doria, nuk ishte e pranishme në festë