Rudina Dembacaj feston ditëlindjen si ‘franceze’, por ndjekësit e saj kapin detajin shokues

329

Dita e sotme është një ditë e veçntë për aktoren, moderatoren e njohur Rudina Dembacaj.

Ajo sot ka ditëlindjen dhe mbush plot 32 vjeç.

E në profilin e saj autorja e ‘Mos i fol shoferit’ ka publikuar  një video teksa drejton mjetin e në sfond dëgjohet kënga e njohur malësore ‘Cunmula”.

“Unë kështu e festoj ditëlindjen! Si franceze!”, shkruan Rudina në këtë postim.

Por ajo që ra në sy në këtë video ishte se teksa niste makinën Rudina është para shpesh herë të largojë duart nga timoni teksa kërcente e festonte ditëlindjen e saj.

Të shumta ishin komentet që ndjekësit e saj i kanë bërë aktores në lidhje me këtë veprim.

‘Kape timoninme duart se nuk do ta gëzosh 100 pastaj’.

’Po lrë francezin ti po mbaj duart në timon se mos bie në kanal’.

‘Do ta hqin patentën’ ishin disa komente.

Image

 

ImageImage