Ronela hajati, me këto foto i ve flakën kësaj vere

373

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati gjithmonë është komëntuer për format e saj bombastike si dhe tipin e saj shpërthyes.

Tashmë që sezoni veror është në kulmin e tij, fotot me bikini vërshojnë. Ronela ka ndarë disa foto ku provokon me të pasmet e saj.

Kjo verë e ka gjetur Ronelën më në formë se kurrë dhe mjaft të frymëzuar artistikisht. Kënga e saj më e fundit ‘Do ta luj’ u bë ndër të preferuarat e publikut.