Romeo Veshaj flet për herë të parë për historinë e dashurisë me Jonida Maliqin

349

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka folur për herë të parë për lidhjen e tij me këngëtaren Jonida Maliqi.

Në një intervistë aktori ka treguar se ka rënë në dashuri vetëm një herë në jetë dhe ajo është vajza e fundit me të cilën është i lidhur, pra Jonida Maliqi.

Çifti nuk e ka pranuar asnjë herë publikisht lidhjen e tyre, por gjithmonë kanë ngacmuar mediat rozë duke ngacmuar njëri-tjetrin në rrjetet sociale.