Provokon Beatrix Ramosaj, poston foto nga shtrati

219

Ndonëse ndjekësit e saj i ka marrë malli për këngë të reja nga ajo, Beatrix Ramosaj shumë aktive është në rrjetet sociale.

Bukuroshja në Instagram ka hedhur dy foto të bëra në shtrat.

E veshur me një fustan të zi të shkurtë dhe nga shtrati, Beatrix nuk i la shumë vend imagjinatës.