Pas ndarjes, këngëtari i njohur poston foto me trupin muskuloz…

224

Pas Nora Istrefit, edhe Robert Berisha ka nisur pushimet e tij të verës edhe pse pak me vonesë.

Nga pushimet, Roberti ka postuar një foto në Instagram, ku ka nxjerr në pah linjat trupore dhe muskujt e tij.

Krah fotos së postuar, Roberti shkruan se nuk ka nevojë për asnjë filtër pasi ka një trup me linja perfekte.

Deri më tani, pas ndarjes së bujshme nga Nora, Roberti është parë në foto me një tjetër vajzë, por ai nuk e ka pranuar lidhjen me të.