Nuk përmbahet Lady Gaga puth muzikatin e martuar në skenë

238

Lady Gaga pak muaj më parë u nda nga i fejuari Christian Carino. Dhe duket se këngëtarja e ka harruar plotësisht atë. Fillimisht u përfol për një romancë me aktorin Bradley Cooper. Por së fundmi, një tjetër veprim i saj ka marrë vëmendjen e mediave.

Këngëtarja puthi në skenë një nga instrumentistët ndërsa performonte në rezidencën e saj në  Las Vegas.

Instrumentisti i trombës është Brian Newman, i cili rezulton i martuar.

Në videon e postuar në mediat sociale, Gaga shihet duke mbajtur duart e Brian dhe këndon: “I dashur, më puth.”

Dhe më pas të dy puthen në buzë.

Edhe pse instrumentisti është i martuar, duke se puthja ishte vetëm një pjesë e shfaqjes.