Nuk ka lidhje serioze që prej divorcit në 2012, Tom Cruise fotografohet pranë bjondes

136
EXCLUSIVE: Tom Cruise is spotted going to the studio with a female companion in Los Angeles. Tom has signed on to make the 'Top Gun' sequel which will finally film in San Diego in late September. Tom has had a really rollercoaster of a ride this year. His ex Katie Holmes was photographed in the beach in Malibu having a great time with actor Jamie Foxx. Which I'm sure he wasn't too happy about considering Tom and Jamie were very close friends. His latest flick 'Mission Impossible - Fallout' has earned over $700 million at the worldwide box office, including $212m in North America alone. That makes the Paramount/Viacom Inc. release their biggest movie since Transformers: Age of Extinction ($245m domestic/$1.1 billion worldwide) in June of 2014. It also puts the flick over the $694m cume (in 2011/2012) of Brad Birdís Mission: Impossible ñ Ghost Protocol to become Tom Cruiseís biggest global earner of all time. 10 Sep 2018 Pictured: Tom Cruise. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342

Aktori Tom Cruise është fotografuar duke ecur me një bjonde në rrugët e Los Anxhelosit.

Ylli i “The Top Gun” kishte zgjedhur një veshje të zezë, njësoj si femra pranë tij, e cila mbante një stilolaps në kokë.

Ka spekulime që ajo është asistentja e Tom. 56-vjeçari nuk ka patur lidhje serioze që kur u divorcua me gruan e tij Katie Holmes në vitin 2012.

Kanë nisur fjalët se Tom dhe bjondja mund të jenë duke përjetuar një histori dashurie, por ende nuk është konfirmuar një gjë e tillë.