Noizy merr suprizën më të bukur nga fansi i tij

159

Noizy pa dyshim është një nga reperët më të suksesshëm në Shqipëri.

Ai përflitet se paguhet me mijëra euro dhe fansat mbushin koncertet si dhe fotot e tij plot komente.

Por një fans i tij ka arritur në një nivel tjetër përsa i përket pëlqimit për reperin.

Fansi ka zgjedhur që këngën më të bukur të reperit ta gdhendë në trupin e tij.

Këtë e bëri vetë të ditur Noizy me anë të një video në Instastory në të cilën shihet një djalë që ka shkruar një varg nga kënga, “Mbretëresha ime”. 

Dhe siç duket reperi është prekur shumë nga ky gjest dhe e ka publikuar në Instagram.

”Fans i vërtetë’ ka shkruar në video Noizy.

Image