Njihuni me motrën e Arilena Arës, ato janë identike

165

Këngëtarja e njohur e hitit “Nëntori”, Arilena Ara, e cila ishte së fundmi edhe pjesë e jurisë së “The Voice Kids”, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale.

Disa orë më parë, ajo i ka uruar publikisht ditëlindjen motrës së saj, Ambrës, nëpërmjet një fotoje në Instastory.

Siç e shohim në foton e publikuar, Ambra ka ngjashmëri të madhe me Arilenën si në fizik, ashtu edhe në tiparet e fytyrës dhe me siguri dy motrat bjonde i ngatërrojnë shpesh me njëra-tjetrën.

Image