Një Miss 42 apo 24-vjeçare? Hygerta Sako tregon si ndihet, foto nga pushimet

401

Ish-Missi Hygerta Sako duket se moshën nuk e ka fare problem, bukuroshja e njohur e ekranit është më në formë se kurrë dhe përmes një statusi në rrjetet sociale na ka kujtuar se nuk është fare e lumtur që mbush 42-vjeçe pasi ndihet e dashuruar dhe 24 vjeçe.

Moderatorja duket se po e shijon çdo periudhë të jetës së saj dhe ndihet shumë e lumtur.

Dhe sot, që mbush plot 42-vjeç ndihet dhe duket vërtet më bukur dhe më mirë se dy dekada më parë.

I është dashur që të luhatet shpejt me kilogramët, por asgjë tjetër nuk ka ndikuar në pamjen e saj prej 24-vjeçareje.

Edhe mbi të 40-at apo edhe më tej, “gënjeshtra” njëlloj do të jetë për të, derisa koha për të ka vendosur të ecë me hap breshke.

“Nuk jam e lumtur sepse jam bërë 42-vjeç, por sepse ndjehem 24 vjeç dhe e dashuruar”-shkruan Hygerta në rrjete sociale.