Misi serb i fiton zemrën Noizy-t, reperi rebel qesh e lazdrohet në klub bukuroshen duke kënduar në shqip

589

Irina Jovanka, misi serb mesa duket i ka rrëmbyer zemrën, reperti Nozy. Ata janë parë së fundmi në një nga club-et më të shtrenjta të Zvicrës, duke argëtuar, vallëzuar dhe kënduar madje në gjuhën shqipe.

Reperi shqiptar dhe misi serb club-in “Rinova 4” në Zvicër teksa shijojnë luksin dhe pijet e shtrenjta.  Madje Irinia Janovka shfaqet duke kënduar edhe në shqip