Michelle Hunziker djeg rrjetet sociale me format e saj bombastike

227

Vera është vërtet pranë , Michelle Hunziker e cila  shfaqet  në Detin Ligurian të Varigotit. Ajo duket në super formë me bikini.

Tre shtatzani dhe 42 vjeç e  bëjnë Michelle Hunziger më të bukur dhe të lulëzuar. Rrobat e banjos të zeza  të  shtrënguara e tregojnë më joshëse se kurrë.

Në foto tregohet tek luan dhe vrapon pas vajzave.  Dhe nuk nguron të  përqafojë  dhe burrin e saj, Tomaso Trussardi.  Nuk nevojiten jahtet dhe palmat për të treguar Hunziker speciale dhe seksi.

Fytyra e saj shkëlqen në prani të familjes së saj.