Me një VIDEO të zhveshur Jennifer Lopez paralajmëron këngën e re

246

Po vjen me një projekt të ri muzikor.

Por 50 vjeçarja, JLo ka hedhur një video në Instagram me të cilën ua ka hequr trurin gjithë ndjekësve të saj, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, këngëtarja u paraqit krejt nudo!

Ndërsa, sa i përket këngës, ajo quhet “Baila” dhe do publikohet së shpejti.