Me një foto super-seksi Luana paralajmëron diçka të re!

130

Moderatorja Luana Vjollca është shfaqur më seksi se kurrë në foton e publikuar në rrjete sociale.

Në këtë foto bukuroshja ka ekspozuar grimin e saj dhe modelin e flokëve. “Së shpejti”,-ka shkruar Luana krahas fotos duke nënkuptuar ndonjë projekt të ri muzikor, ose ndonjë format të ri televiziv.