Më në fund lajme të mira për Brad Pitt por të këqija për Angelina Jolie

244

Një gjykatës thuhet se ka urdhëruar Angelina Jolie të lejojë më shumë Brad Pitt të vizitojë gjashtë fëmijët e tyre para se të nënshkruhet një marrëveshje e përhershme.

Sipas raportimeve aktores iu është dashur të bjerë dakort që ti japë ish-bashkëshortit të drejtën për të takuar fëmijët 4 orë kur ata janë në shkollë dhe 12 orë ditët kur nuk janë në shkollë, raporton New York Post.

Divorci i tyre po bëhet gjithnjë e më i vështirë sidomos kur bëhet fjala për kujdestarinë e fëmijëve.

Javën e kaluar, në një paraqitje në Gjykatën e Lartë të Los Anxhelosit, ylli i Hollyëood akuzoi Brad se nuk ka qenë një baba për fëmijët e tij dhe se nuk ka paguar asnjë para për ti mbështetur ata që nga ndarja në vitin 2016.

Por aktori iu kundërpërgjigj duke thënë se i kishte dhënë Jolie 1.3 milionë dollarë për të dhe fëmijët e tyre.