Me linja bombastike, modelja e njohur bën sërf me të brendshme

81

Gisele Bundchen është shfaqur e mrekullueshme me një tavolinë sërfi në dorë buzë detit.

Seksi dhe e sigurtë në vetvete, modelja ecën në plazh si të ishte në pasarelë vetëm me sytjena dhe mbathje, duke treguar fizikun e saj të admirueshëm.

Pavarësisht se ajo është 38 vjeç është një nga modelet më të paguara dhe të dëshiruara në botë.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri