Me bikini të kuqe, Demi Rose ngre temperaturat me fotot e postuara…

246

Demi Rose, e bërë e famshme në rrjetet sociale, falë formave bombastike dhe super seksi,’ ngre’edhe një herë temperaturat teksa pozon me një kostum banjoje të kuq.

E veshur nga ‘I Saw it first’, Demi Rose po pozon për të reklamuar veshjet më të fundit të kësaj linje.

Në foto modelja duket vërtet ‘shpërthyese’.